Місія ОБСЄ зафіксувала на сході України російські реактивні системи залпового вогню

11:40 09.11.2021

СММ ОБСЄ зафіксувала в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) російські реактивні систем залпового вогню «Град-К», які перебувають на озброєнні лише збройних сил Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 262/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 8 листопада 2021 року.

Так, у таблиці озброєння, розміщеного з порушенням ліній відведення, повідомляється, що БПЛА малого радіусу дії виявив на полігоні на полігоні збройних формувань РФ поблизу н. п. Тернове (57 км на схід від Донецька) 13 реактивних систем залпового вогню. Мова йде про 11 одиниць БМ-21 «Град» та 2 одиниці – БМ-21 «Град-К».

Як відомо, такий варіант «Граду» на шасі російського КамАЗу знаходиться на озброєнні лише ЗС РФ.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці жовтня місія України в ОБСЄ під час засідання Форуму безпекового співробітництва привернула увагу делегацій країн-учасниць до виявлених фактів присутності та незаконного переміщення озброєння і військової техніки з Росії у тимчасово окуповані райони Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Ще на цю тему