Для ЗСУ відновлено та модернізовано понад десяток БТС-4

16:26 28.10.2021

Для Збройних Сил України (ЗСУ) відновлено та модернізовано понад десять броньованих гусеничних тягачів БТС-4.

Про це інформує Мілітарний.

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», провело відновлення понад десяти броньованих тягачів БТС-4 з покращеними тактико-технічними характеристиками (ТТХ) для Міністерства оборони України, повідомили у пресслужбі «Укроборонпрому».

Перша партія відремонтованої техніки вже відправлена безпосередньо у війська, друга – чекає на відвантаження. Передача броньованих тягачів відбулася в рамках виконання державного оборонного замовлення.

На підприємстві зазначили, що броньовані тягачі успішно пройшли типові випробування та підтвердили свою ефективність.

На частині вдосконалених БТС-4 було встановлено ведучі колеса танка Т-80 та уніфіковані гусеничні стрічки від цієї ж моделі.

«Це оновлення ініціювало Міністерство оборони України для уніфікації всіх видів військової техніки. У стислі терміни фахівці нашого підприємства створили конструкторську та технологічну документацію на переробку ходової частини зі встановленням ведучих коліс та іншими необхідними змінами», – повідомив директор заводу Віктор Андрощук.

Це рішення дає можливість у наступних замовленнях встановлювати уніфіковані гусеничні стрічки від танка Т-80 на танках Т-72, Т-55 (54) і всіх видах спеціальної та інженерної військової техніки на базі цих машин.

У червні Мілітарний повідомляв, що для ЗСУ замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів. Оновлення техніки проводиться за досвідом розробки та виробництва броньованої ремонтно-евакуаційної машини (БРЕМ) «Лев» та «Зубр».

БТС-4 оснащено крановою установкою з гідравлічним приводом вантажопідйомністю до 12 тонн, електрозварювальним обладнанням, тяговою та додатковою лебідками. Це дає можливість виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах.

Тягач отримав сучасне бульдозерне обладнання для можливості проведення розчищення шляхів та обладнання позицій.

За тактико-технічними характеристиками цей тягач не поступається БРЕМ-1, а його відновлення коштує значно дешевше.

Ще на цю тему