«Не вирішувалося три десятиліття»: Київ та Кишинів займуться питанням демаркації кордону

14:01 22.10.2021

Україна і Молдова домовилися вести діалог з кількох важливих питань у двосторонніх відносинах, які не вирішувались вже три десятиліття.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр - міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Ніку Попеску за підсумками переговорів зі своїм українським колегою, передає кореспондент УНН.

«Ми домовилися вести діалог із конкретними датами зустрічей з кількох важливих питань у наших двосторонніх відносинах. Є питання, які не вирішувались вже три десятиліття. Але ми хочемо зробити. Але ми хочемо досягти певного прогресу у їх вирішенні, і в найближчі тижні і місяці буде кілька зустрічей, на яких ми спробуємо усунути деякі питання, які були виключені з нашого двостороннього порядку денного», – заявив Попеску.

Зі слів міністра, це стосується питань, пов’язаних, зокрема, з рікою Дністер, визначенням права власності, завершенням демаркації молдовсько-українського державного кордону.

«У нас є дуже сильна політична воля рухатися вперед у цих питаннях таким чином, що переваги отримають наші громадяни», – додав він.

Молдова раніше повідомляла, що прагне встановити повноцінний і постійний контроль над кордоном з Україною.

Ще на цю тему