В Україні 22 вересня стартують військові навчання «Об'єднані зусилля–2021»

14:01 20.09.2021

У середу, 22 вересня, на всій території України розпочнуться стратегічні командно-штабні навчання «Об'єднані зусилля-2021», планується переміщення великої кількості військової техніки й особового складу, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

«Просимо населення дотримуватися заходів безпеки в місцях проведення навчань і зберігати спокій. Нагадуємо про відповідальність за здійснення фото і відеозйомки військової техніки, режимних військових об'єктів Збройних сил України та спроби проникнення на їхню територію», – зазначено в повідомленні у Facebook.

Також у Генштабі інформують, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об'єктами й полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів буде припинено.

«Осіб, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, буде затримано та притягнуто до відповідальності. Застерігаємо від провокаційних дій поруч із військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємося до всіх небайдужих громадян із проханням повідомляти в правоохоронні органи про підозрілих осіб і їхні дії», – йдеться в повідомленні.

Ще на цю тему