Українські прикордонники на навчаннях Cossack mace - 2021 відпрацювали відновлення контролю над кордоном за підтримки ЗСУ та партнерів із НАТО

18:01 29.07.2021

Військовослужбовці Державної прикордонної служби України за підтримки Збройних сил України і партнерів із НАТО взяли участь у навчаннях Cossack mace - 2021, які відбулися на полігоні «Широкий лан».

«Протягом двох тижнів прикордонники вчилися діяти та взаємодіяти разом з побратимами з Сухопутних військ та з партнерами з армій країн Північноатлантичного альянсу. Навчання проходили за натівськими стандартами з врахуванням досвіду наших військових формувань, отриманого під час АТО/ООС. Підготовкою учасників займалися інструктори місії UNIFIER та 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів Збройних сил України», – повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Під час навчань було відпрацьовано дії підрозділів в обороні та наступі. Офіцери відпрацювали алгоритми прийняття військових рішень за стандартами НАТО, взаємосумісну роботу багатонаціональних штабів.

Серед іншого, під час Cossack mace - 2021 прикордонники тренувалися виявляти диверсантів, захищати державний кордон, а також відновлювати контроль над ділянкою кордону, яку за підтримки Збройних сил і партнерів відвоювали в умовного противника.

У навчаннях з українськими військовослужбовцями брали участь колеги з Великої Британії, Канади, Швеції, США, представники операції ORBITAL і військової тренувальної місії UNIFIER. Разом із підрозділами ЗСУ в навчаннях узяли участь бійці прикордонної комендатури швидкого реагування Білгород-Дністровського загону.

Ще на цю тему