Військово-Морські Сили Збройних Сил України візьмуть участь у багатонаціональних військових навчаннях «Agile Spirit 2021»

18:21 22.07.2021

У багатонаціональних навчаннях «Agile Spirit 2021», які триватимуть з 26 липня по 8 серпня візьмуть участь військовослужбовці з 18 країн-членів НАТО і партнерів Північноатлантичного альянсу, серед яких Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна, Іспанія, Молдова, Канада і Франція.

Метою навчань вже традиційно є відпрацювання дій в складі багатонаціонального батальйону щодо проведення операції з безпеки в кризовому регіоні, підвищення рівня взаємосумісності зі збройними силами Грузії, США та регіональними партнерами, зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні, повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Цього року «Agile Spirit» будуть проходити одночасно на двох локаціях: в Сенакі (на заході Грузії) та на полігоні Орфоло в Ахалцихе (на півдні Грузії). Україну в навчаннях представлятиме зведений підрозділ морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України. 

Наразі морські піхотинці на середньому десантному кораблі «Юрій Олефіренко» у супроводі патрульного катеру «Слов’янськ» прибули до морського порту міста Поті, Грузія.

Попереду на них чекає переміщення у райони проведення навчань та безпосередньо підготовка і участь у них. Важливо зазначити що військові навчання проходитимуть із використанням зразків озброєння Альянсу.

 

Ще на цю тему