Таран наголосив на важливості розгортання бойових груп посиленої передової присутності НАТО в Польщі та країнах Балтії

11:21 09.07.2021

Міністр оборони України Андрій Таран під час відвідування військових підрозділів у Литовській Республіці наголосив на важливості розгортання бойових груп посиленої передової присутності НАТО в Польщі та країнах Балтії для стримування агресивної політики РФ.

Як повідомляє прес-служба Міноборони України, у навчальному полку імені Великого гетьмана Януша Радзивілла Збройних сил Литовської Республіки (Lithuanian Great Hetman Jonušas Radvila Training Regiment) Тарана ознайомили з підходами до організації базової військової підготовки, особливостями повсякденної діяльності та побутовими умовами особового складу.

«Представники України та Литви обмінялися думками щодо актуальності колективної протидії викликам національній безпеці. Міністр оборони України наголосив на важливості розгортання бойових груп посиленої передової присутності НАТО на території держав-членів (Польщі та країн Балтії) з метою стримування агресивної політики Росії», – йдеться в повідомленні.

У свою чергу литовська сторона висловила велику зацікавленість у вивченні досвіду України протидії агресії Російської Федерації.

Також Таран виявив інтерес до прийнятого в Литві підходу до спільної базової підготовки для персоналу сил оборони та безпеки.

Ще на цю тему