У МЗС повідомили обставини пожежі на судні MSС MESSINA

13:01 29.06.2021

Судно MSС MESSINA, де 25 червня сталася пожежа, та внаслідок якого загинув українець, орієнтовно має прибути до Сінгапуру 4 липня. На борту перебувало 28 членів екіпажу, з них — 26 громадян України.

Про це журналісту УНН повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

«Стало відомо, що 25 червня на відстані 425 морських миль від порту Блер на Андаманських островах в Індійському океані в машинному відділенні контейнеровоза MSС MESSINA сталася пожежа, внаслідок якої загинув громадянин України 2001 року народження. Судно, на борту якого перебувало 28 членів екіпажу, з них — 26 громадян України, прямувало з Коломбо (Шрі-Ланка) до Сінгапуру», — зазначив Ніколенко.

За наданою інформацією, пожежу вдалося загасити силами екіпажу та за допомоги декількох суден, що знаходилися в районі інциденту. Інші моряки внаслідок зазначеного інциденту не постраждали. Їхній стан задовільний. Наразі MSС MESSINA буксирується до Сінгапуру. Орієнтовна дата прибуття — 4 липня.

Тіло загиблого українського моряка вже доставлено до Сінгапуру. Розпочато процедуру підготовки до його репатріації. Справа перебуває на особливому контролі Посольства України в Сінгапурі, зазначили у МЗС.

Біля Шрі-Ланки загорілося судно під назвою MSС MESSINA, на борту якого знаходилися одеські моряки.

Повідомлялося, що в машинному відділенні згорів 20-річний моряк з Одеси. Це був його другий рейс.

Ще на цю тему