В порт Одеси зайшов британський військовий корабель

17:01 18.05.2021

Британський патрульний корабель HMS Trent P224 зайшов сьогодні, 18 травня, в акваторію Одеського морського порту.

Інформацію підтвердили в Одеському морському порту, оприлюднивши відповідні фото, передає УНН.

«Сьогодні, 18 травня, зайшов до акваторії Одеського порту та ошвартувався до 15 причалу пасажирського комплексу патрульний корабель британського Королівського Військово-морського флоту Trent. За заявою британської сторони, візит корабля до Одеси демонструє підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та співпрацю з українськими військовими», — вказали у порту.

HMS Trent — це патрульний корабель берегової охорони класу Рівер. Названий на честь річки Трент. Був прийнятий до складу Королівського флоту в серпні 2020 року. У вересні того ж року направлений у Середземне море для проведення операції НАТО «Морський охоронець». У квітні 2021 року перебазувався на Гібралтар для проведення операцій у Середземному морі та в Гвінейській затоці.

Екіпаж — 60 осіб. Озброєння — 30-мм артилерійська установка, чотири кулемети. Оснащений палубним вертольотом. 

Примітно, що емблемою патрульного корабля Trent є олень з королівською короною на шиї. За давнім повір’ям європейців, цей представник фауни одним своїм виглядом здатен відігнати і спонукати до втечі змію. І ця якість послужила підставою використовувати зображення оленя у геральдиці як емблему боротьби зі злом, шляхетного воїна, сильного не стільки фізично, скільки ідейною переконаністю, силою духу, своїми моральними якостями.

 

Ще на цю тему