ЗСУ отримали модернізований вертоліт

11:15 14.04.2021

Авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала від «Укроборонпрому» відремонтований та модернізований вертоліт Мі-8МТ.

Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу відомства.

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», яке входить до складу Укроборонпрому, передало армійській авіації Сухопутних військ ЗСУ відремонтований та модернізований вертоліт Мі-8МТ.

Фахівці заводу встановили на машину українські системи активного та пасивного захисту від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та броньовані плити вітчизняного виробництва. Гвинтокрил було оснащено двома комплектами супутникової навігаційної системи, радіолокаційним відповідачем, аварійним радіомаяком, твердотіловим аварійно-експлуатаційним реєстратором польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО (Міжнародної організації цивільної авіації).

«Крім того, відтепер машина має сучасний радіовисотомір, високонадійну короткохвильову радіостанцію, систему десантування у два потоки через вантажні стулки та авіаційний пошуковий прожектор. Варто додати, що для виконання польотів у складних метеоумовах є можливість швидкого дооснащення цього гвинтокрила сучасним імпортним метеолокатором», — інформують в «Укроборонпромі».

«Авіакон» — єдине в Україні підприємство, яке володіє технологією повного циклу капітального ремонту вертольотів конструкції М.Л. Міля (за винятком ремонту головних редукторів та авіаційних двигунів) та робіт з переобладнання і модернізації.

Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу концерну «Укроборонпром», передало Повітряним силам Збройних сил України відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

 

Ще на цю тему