ВМС ЗСУ приєдналися до головної планувальної конференції з організації багатонаціональних військових навчань «Бриз–2021» у Болгарії

10:15 14.04.2021

Представники Військово-морських сил Збройних сил України в режимі онлайн-зв'язку, приєдналися до головної планувальної конференції з організації багатонаціональних навчань «Бриз–2021», які будуть проводити Військово-морські сили Республіки Болгарія.

Зазначається, що метою заходу було визначення загальної концепції навчання та вивчення попереднього складу сил, що плануються до залучення від держав-учасниць. Також під час конференції обговорено формат залучення представників від українських ВМС, повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

«Важливість подібних навчань важко переоцінити, адже вони сприяють підтримці стабільності в Чорноморському регіоні та набуттю додаткового досвіду і спроможностей Військово-Морських Сил України. Це ще одна сходинка для національного флоту на шляху до Північно-атлантичного альянсу», – зазначив командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Повідомляється, що міжнародні навчання серії «Бриз» є щорічними і проводяться в акваторії Чорного моря біля узбережжя Болгарії.

У 2021 році до навчання планується залучити 12 держав-членів НАТО і партнерів, зокрема, України.

Крім того, традиційно до маневрів повинна приєднатися 2-га постійна військово-морська група Альянсу.

Ще на цю тему