ВМС реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

20:10 12.04.2021

ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у Одеській області.

Про це стало відомо з оприлюдненої інформації в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Тендери були оприлюднені 09 квітня 2021 року, зі строком виконання робіт чи надання послуг до 15 травня 2021 року.

У тендерних вимогах стосовно двох об’єктів нерухомості, йдеться про «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі за ГП № 1 у в/м Нові Біляри-1, смт. Нові Біляри, Одеської області», з очікуваною вартістю робіт 49 820,00 грн. А, також про «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі складу за ГП № 2 у в/м Нові Біляри-1, смт. Нові Біляри, Одеської області», з очікуваною вартістю робіт 49 270,00 грн.

Варто нагадати, що ВМС ЗС України на Одещині, отримали власний пункт базування у порту «Південний».

Наприкінці 2019-го року для потреб ВМС ЗС України було передано земельну ділянку розміром у 2,4 гектари в мікрорайоні 1/7 у місті Южний.

Територія причалу раніше використовувалась Українським науковим центром екології моря для базування його суден – «Володимир Паршин» та «Екоконтроль» (на головному фото флот УкрНЦЕМ за часів наявності в його складі «Эрнст Кренкель» або «Севастополь-1», які утилізували у 2009 році).

Нагадаємо, що США передадуть за програмою «Надлишкового оборонного обладнання» Військово-Морські Сили ЗС України ще три катери типу Island від Берегової охорони США до наявних «Слов’янська» та «Старобільська»

 

Ще на цю тему