Український корабель «Сімферополь» успішно відстрілявся на черговому етапі держвипробувань / Фото, відео

21:20 05.04.2021

розвідувальний корабель «Сімферополь» розвідувальний корабель «Сімферополь» Новітній український розвідувальний корабель «Сімферополь» успішно проходить державні випробування у відкритому морі.

Про це повідомляє видання Defense Express.

Видання отримало відео з одним з епізодів цих випробувань, під час яких корабель відпрацьовував маневр ухилення від вогню противника з відстрілом пасивних перешкод в оптичному, інфрачервоному та радіолокаційному діапазоні.

Нагадаємо, що «Сімферополь» був спущений на воду у 2019 році, а у 2020 році вже почав проходити попередні та заводські тестування, після який почався цикл державних випробувань.

Основною задачею корабля є збір розвідувальної інформації щодо противника завдяки новітній станції радіотехнічної розвідки «Мельхіор» від «Квант-Радіолокація».

Вона у пасивному режимі аналізує випромінювання від інших кораблів, літаків та об’єктів, які знаходяться на суходолі, ідентифікує та визначає їх координати. Дальність роботи «Мельхіору» сягає до 450 км, а кількість одночасно відстежуваних цілей - двох сотень.

 

СКР "Сімферополь". Фото: Думская

Ще на цю тему