У Криму обновили дані про наповнення водосховищ – моніторинг

20:02 05.03.2021

«Міністерство» ЖКГ окупованого Криму 5 березня опублікувало оновлені дані про наповнення місцевих водосховищ.

Так, за даними відомства, спустошеними до стану «мертвий об'єм» залишаються Сімферопольське і Загірське водосховища. Близькі до цієї позначки – Балановське і Тайганське водосховища.


Нагадаємо, в гідрометцентрі Криму повідомили про поповнення в лютому водосховищ на півострові, що розташовані в руслах річок, на понад 12,3 млн кубометрів води.

Раніше в кримському «міністерстві» ЖКГ оновили дані наповнюваності водосховищ півострова, два з яких виснажені, пройшовши позначку «мертвий об'єм». За даними відомства, на 26 лютого 2021 року повністю виснажені запаси Сімферопольського і Загорського водосховищ. Наближається до «мертвого об'єму» Балановське водоймище.

У січні 2021 року Український Національний центр управління та випробувань космічних засобів також провів супутниковий моніторинг змін площі водних дзеркал водосховищ Криму. Згідно з даними моніторингу, площа кримських водосховищ за останній рік «істотно зменшилася».

«Голова» підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов казав, що Сімферополь практично повністю забезпечується водою за рахунок підземних джерел.

Ще на цю тему