У ЗСУ за добу 85 нових випадків захворювання на COVID-19, є летальний випадок

13:17 16.10.2020

У Збройних Силах України за добу зафіксовано 85 нових випадків захворювання на COVID-19. Окрім того, за минулу добу зафіксовано один летальний випадок.

Про це повідомляє УНН із посиланням на Командування Медичних сил ЗСУ.

«Станом на 10:00 16 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 944 особи. Всього за час пандемії одужало 3 126 осіб», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що на ізоляції перебуває 457 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 54 особи.

«На жаль у Збройних Силах України зафіксовано 12 летальний випадок від коронавірусу. Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 15 жовтня 2020 помер працівник ЗС України (Львівська область)», — йдеться у повідомленні.

Так, працівник ЗС гостро захворів 13 жовтня 2020, коли з’явилася задишка та сухий кашель. Цього ж дня звернувся за медичною допомогою та був госпіталізований до відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Новояворівської ЦРЛ з попереднім діагнозом: негоспітальна двобічна нижньодольова пневмонія.

Мав позитивний результат ПЛР-тесту від 14 жовтня. Незважаючи на надану медичну допомогу ознаки дихальної недостатності продовжили наростати. 15 жовтня 2020 стан здоров’я паціента значно погіршився, а інтенсивна терапія нажаль не дала позитивного результату. За наявної інформації чоловік мав хронічні супутні захворювання.

«За минулу добу зареєстровано 85 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19», — додається у повідомленні.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб, стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування. Вдома під наглядом медичної служби перебуває 71 особа, стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.