Україна і Румунія будуть співпрацювати у військово-технічній сфері

12:00 07.09.2020

У суботу, 5 вересня, міністр оборони України Андрій Таран відвідав з робочим візитом Румунію.

В рамках візиту Таран і міністр національної оборони Румунії Ніколає Чуке підписали Угоди між Кабінетом міністрів і урядом Румунії про співробітництво у військово-технічній сфері, повідомляє пресслужба посольства України в Румунії, пише ZN,UA.

Міжурядова угода визначає правову базу військово-технічного співробітництва між двома країнами, а також спрощує процедуру здійснення державних закупівель у військово-технічній сфері.

Урядове угоду між Україною і Румунією розширює партнерство в зміцненні безпеки в чорноморському регіоні.

Видання нагадує, Україна сподівається на активізацію спільних зусиль з НАТО для забезпечення безпеки в чорноморському регіоні в рамках Програми розширених можливостей.

Про це заявила віце-прем'єр-міністрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина під час зустрічі з послом Великобританії в Україні Меліндой Сіммонс.

При цьому Туреччина буде відстоювати власні національні інтереси в зоні Середземного, Егейського і Чорного морів, заявив 26 серпня президент країни Реджеп Тайіп Ердоган.

Турецький лідер застеріг опонентів країни від неправильних дій проти неї, пригрозивши наступним крахом.

Чому Чорноморське економічне співробітництво має очолити Україна, а не Росія читайте в матеріалі "Шанс на пробудження після летаргії".

Ще на цю тему