Епідемічна обстановка в Збройних Силах України станом на 11 серпня

12:21 11.08.2020

Станом на 10.00 11 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 303 осіб.

Всього за час пандемії одужало — 697 осіб, летальних випадків — 6. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 677 осіб.

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України, передає АрміяInform.

Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 189 осіб.

За минулу добу зареєстровано 14 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 2 особи (Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону — 1 військовослужбовець та Козятинська ЦРЛ — 1 військовослужбовець).

Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 12 осіб (Львівська область — 10 військовослужбовців, Житомирська — 1 військовослужбовців та Київська — 1 працівник ЗС України). Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом.

Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.