Українськи морпіхи провели навчання з бойовою стрільбою
На полігоні морської піхоти пройшли тактико-спеціальні навчання морської піхоти з бойовою стрільбою з одним з підрозділів морської піхоти.
Морпіхи відпрацювали спостереження, ідентифікацію цілей та бойову стрільбу, повідомляє пресслужба Військово-морських сил Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook, пише Укрінформ.
"Морські піхотинці провели тактико-спеціальні навчання протягом декількох днів на полігоні морської піхоти... Головною темою навчань стало відпрацювання розвідувальних дій у складі малих підрозділів та груп", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що морські піхотинці відточували, зокрема, навички з орієнтування на місцевості, спостереження, ідентифікації об'єктів умовного противника та передачі інформації з використанням сучасних вітчизняних та іноземних засобів розвідки.
Навчання проводились під керівництвом досвідчених інструкторів, які пройшли відповідну програму підготовки за стандартами НАТО.
Ще на цю тему
- 15.01.2021 У ВМС України відпрацьовують заходи з приведення їх у бойову готовність
- 12.01.2021 Українські танкісти провели навчання в зоні ООС / Відео
- 06.01.2021 Снайперы ВСУ провели стрельбы / Фото
- 30.12.2020 Українські десантники відпрацювали стрибки з парашутом у повному спорядженні / Фото
- 28.12.2020 Спецпризначенці прикордонної комендатури швидкого реагування успішно завершили навчання за стандартами НАТО / Відео
- 24.12.2020 В Херсонской области ракетчики отработали уничтожение целей условного противника
- 10.12.2020 Десантно-штурмовые войска ВСУ учились отражать угрозу с моря / Видео
- 08.12.2020 Українські БТР-4Е на навчаннях десантували у воду: опубліковано / Відео
- 02.12.2020 Танкові підрозділи ОС провели навчання на південному напрямку / Відео
- 26.11.2020 На Херсонщині спецпідрозділ КОРД та водна поліція провели спільне антитерористичне навчання / Фото
- 02.11.2020 Одесская и Измаильская морская охрана провела масштабные учения / Видео
- 26.10.2020 Три сценарії для навчань Warrior Watcher 2020