Росія провокувала болгарський корабель на Sea Breeze 2020
Росія провокувала болгарський військовий корабель «Бодри» на міжнародних навчання Sea Breeze 2020.
Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на власні джерела.
Під час відпрацювань маневрів, на болгарський корабель по радіоефіру вийшов російський патрульний корабель Берегової охорони ФСБ Росії з вимогою покинути район перебування.
Командир російського військового корабля називав перебування «Бодри» у визначеному районі провокацією, а сам район – «виключною економічною зоною Росії». Також він акцентував на те, що цей район зараз є закритим.
Інформація, про те що Росія перекриває райони «внахлест» локаціям проведення навчань Sea Breeze 2020 звернув увагу керівник проєкту Інститут Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко:
Ділянки помічені зеленим – перекриті Румунією, рожеві – Туреччиною обведені жовтим – перекриті Україною, зеленим – Болгарією. Ті що не перекриті червоним – закриті Росією.
Тобто військовий корабель, що бере участь у навчаннях та може одночасно перебувати у двох закритих районах – один з яких в рамках навчань, а в іншому випадку – Росією з метою провокації.
Ще на цю тему
- 28.10.2020 В Одесі відбулась плануюча конференція щодо українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2021»
- 30.07.2020 У Генштабі ЗСУ розповіли про провокації Росії під час Sea Breeze-2020
- 28.07.2020 Ми здатні об'єднати сили, коли це необхідно» - українські та американські військові про підсумки «Сі Бриз»
- 24.07.2020 Sea Breeeze: травмованого під час навчань американського моряка відправили на Сицилію
- 24.07.2020 ВПС США провели масштабні навчання над Чорним морем
- 22.07.2020 Гелікоптер Іспанії доставив до Одеси пораненого моряка з есмінця США
- 22.07.2020 Артилерійський бій на Sea Breeze: катери стріляли по швидкісних цілях
- 22.07.2020 Корабли НАТО замечены возле крымского газового месторождения - российские СМИ
- 22.07.2020 Штаб навчань Sea Breeze розгорнули в «трансформері»
- 20.07.2020 В Україні стартують міжнародні військові навчання Sea Breeze 2020
- 20.07.2020 Учения «Си Бриз-2020»: в Черное море вошел танкер ВМС Франции А608 Var
- 20.07.2020 Чорноморський флот РФ почав відстежувати американський есмінець, який прямує на "Sea Breeze-2020"