Російські військові прокладають труби по виноградниках для постачання Севастополя водою / Фото

17:30 16.11.2020

У Балаклаві підрозділи головного військово-будівельного управління №4 російського Міністерства оборони прокладають труби по виноградниках агрофірми «Золота Балка» для подачі води в Севастополь з озера в Кадиковському кар'єрі. 

Наразі роботи проводяться в районі 1-го відділення «Золотої Балки», будівельники зварюють труби великого діаметра і за допомогою автокрана укладають їх у вириті траншеї, повідомляє Крим.Реалії.

Як раніше повідомляла окупаційна влада Севастополя, заплановано перекидання води з Кадиковського кар'єра в обсязі 4 млн кубічних метрів. Її подачу планують почати вже в січні по 15 тисяч кубометрів на добу. Вода з кар'єра надходитиме в Чорну річку, далі – на гідровузол №3 в Інкермані. Після очищення і знезараження вода подаватиметься у міський водопровід.

У жовтні фахівці севастопольського підприємства «Водоканал» повідомили, що були відібрані проби і виконані аналізи в акредитованій Центральній лабораторії питної води. Результати аналізів показали, що вода після очищення відповідатиме всім нормам.

Завершити підключення озера в Кадиковському кар'єрі до системи водопостачання Севастополя влада має намір до 25 грудня нинішнього року. Вартість цього проєкту – 350 мільйонів рублів.

У Севастополі продовжує знижуватися обсяг води в Чорноріченському водосховищі. На ранок 9 листопада він становив 14,412 млн кубометрів. Середня витрата за попередній тиждень склала 95 тис. кубів на добу. За даними російської влади, запасів води у водосховищі та в резервних водоймах місту вистачить на 69 діб.


Фото: Крим.Реалії

Ще на цю тему