У НАТО підтримали ідею створити в Україні центр протидії гібридним загрозам

18:30 11.11.2020

Стратегічні радники високого рівня з консультаційно-експертної групи щодо реформ в оборонній сфері (Defense Reform Advisory Board) підтримали ідею створити в Україні центр протидії гібридним загрозам.

Про це заявила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина після зустрічі з дорадчою групою з питань оборонних реформу у twitter, повідомляє АрміяInform.

За її словами, на зустрічі обговорювали питання щодо Партнерства з розширеними можливостями, реформи в оборонній сфері, річну національну програму Україна – НАТО та аналітичний процес NATO Reflection Process.

«Наші міжнародні радники вітають ініціативу щодо створення центру, який накопичуватиме досвід України з протидії сучасним загрозам (та) погодилися що цей центр має стати платформою для міжнародної співпраці й обміну досвідом. Центр буде грунтуватися на активній співпраці уряду з НАТО для розбудови національної стійкості», – повідомила Ольга Стефанішина.

Defense Reform Advisory Board (повна назва українською – Консультативно-експертна група Комітету реформ Міноборони та Збройних Сил України) – це міжнародна дорадча група найвищого рівня, створена у 2016 році, яка надає Україні стратегічні поради щодо реформ в оборонній сфері та звітує напряму Міністру оборони України.

До її склади входять військові експерти з низки країн-партнерів.

Ще на цю тему