У Кремлі розповіли, чи привітає Путін переможця президентських виборів у США

14:31 09.11.2020

Президент Росії Володимир Путін привітає переможця президентських перегонів у США після офіційного підбиття підсумків.

Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

«Передбачаючи ваше можливе запитання про привітання Путіним обраного президента США. Ми вважаємо коректним дочекатися офіційного підбиття підсумків виборів, що відбулися», – зазначив Пєсков.

При цьому він наголосив, що Путін вітав чотири роки тому Дональда Трампа одразу після виборів, а Джо Байдена ні, оскільки зараз у США анонсовано юридичне оскарження підсумків виборів.

«Різниця абсолютно очевидна. Ви бачите, що там мають бути певні юридичні процедури, які були анонсовані чинним президентом, тому цим ситуація і відрізняється. Тому ми вважаємо коректним дочекатися все-таки офіційного оголошення. Тоді не було анонсів юридичного оспорювання», – сказав Пєсков.

При цьому прес-секретар президента додав, що Путін неодноразово говорив про те, що він проявить повагу до будь-якого вибору американського народу і що він буде готовий до роботи з будь-яким обраним президентом США.

«Ми в будь-якому разі сподіваємось, що з наступним президентом США вдасться налагодити діалог і разом домовитися про шляхи нормалізації наших двосторонніх відносин. Тим паче, що значна частина цих двосторонніх відносин – мається на увазі контекст стабільності і безпеки - стосується не лише наших двох народів, а й фактично народів усього світу», – додав Пєсков.

 

Ще на цю тему