Іран готовий взяти на себе повноту відповідальності за збиття літака «МАУ» – Єнін

11:15 05.11.2020

Іран готовий взяти на себе повноту відповідальності за збиття літака Boeing 737-800 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

Про це повідомила прес-служба міністерства закордонних справ України, передає Інтерфакс-Україна.

«Позитивні зрушення під час переговорів у Тегерані підтверджують готовність Ірану взяти на себе всю повноту відповідальності за збиття українського літака, а також про наявність політичної волі іранського керівництва до остаточного і справедливого врегулювання пов'язаних із цим питань», – наголосив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін на зустрічі з послом Ірану в Україні Манучехрою Мораді.

Заступник міністра також наголосив на важливості неупередженого і прозорого розслідування всіх обставин авіакатастрофи рейсу PS752. Відкритість іранської сторони допоможе забезпечити необхідний рівень міжнародної довіри до результатів технічного і кримінального розслідування, які Іран має намір представити найближчим часом.

Посол Ірану запевнив у готовності до якнайшвидшого і взаємоприйнятного вирішення питань в ході наступного раунду переговорів, які відбудуться в кінці листопада - на початку грудня 2020 року.

Ще на цю тему