Посли країн ЄС схвалили продовження персональних санкцій через Крим

17:00 09.09.2020

Комітет постійних представників країн ЄС узгодив в середу, 9 вересня, без обговорення продовження на пів року індивідуальних санкцій щодо осіб і організацій, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України. 

Крім того, незабаром у список санкцій додадуть 15 осіб і організації, пов’язаних із будівництвом Керченського мосту, повідомляє Радіо Свобода.

«Посланці ЄС дали зелене світло на продовження санкцій на 6 місяців щодо 175 осіб та 44 організацій, які, як вважається, підірвали територіальну цілісність України. Невдовзі близько 15 осіб і кілька організацій будуть додані в цей список через будівництво Керченського мосту», – написав він у твітері.

Раніше повідомлялося, що Кіпр блокує санкції Європейського союзу, введені через будівництво Керченського мосту. ЄС ввів санкції щодо компаній, які брали участь в будівництві цього мосту, в липні 2018 року.

18 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Рада Європейського союзу продовжила на рік санкції проти Росії через анексію Криму.

Санкції були запроваджені в 2014 році у відповідь на російську анексію українського півострова. відтоді їх кілька разів продовжували і розширювали.

Ще на цю тему