Протягом місяця Україна отримає понад 4 мільярда доларів від міжнародних партнерів
Україна отримає від МВФ та ЄС у цьому місяці понад 3,2 мільярдів доларів. Також протягом найближчого місяця Україна отримає 1 мільярд євро допомоги від Світового банку.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час звіту щодо 100 днів уряду, пише Економічна правда.
Шмигаль зазначив, що меморандум з МВФ передбачає отримання Україною траншу 2,1 мільярда доларів "сьогодні-завтра".
"Стосовно співпраці з ЄС - це 1,7 мільярда євро макрофін допомоги з двох частин: остання частина четвертої програми макрофіну - 500 мільйонів євро, і 1,2 мільярда євро - 5 пакет допомоги ЄС, частину з якого ми також маємо отримати у цьому році.
Загальна сума коштів отримана Україною у цьому місяці буде більше 3,2 мільярдів доларів", - зазначив очільник уряду.
Також, за його словами, кошти від Світового банку можуть надійти протягом 1 місяця.
"Кошти Світового банку ми плануємо отримати протягом одного місяця, основним індикатором для СБ було підписання меморандуму з МВФ.
Протягом найближчого місяця ми очікуємо отримання всіх траншів від всіх наших фінансових партнерів.
Шмигаль уточнив, що обсяг домовленостей із Світовим банком становить 1 мільярд євро.
Він зазначив, що умови опублікують пізніше, і вони схожі на умови МВФ.
Раніше повідомлялось, що міністр фінансів Марченко заявляв, що наявність програми stand-by з МВФ дозволить Україні додатково отримувати фінансування від інших партнерів на майже 3 млрд доларів.
Рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною на 5 мільярдів доларів. Програма розрахована на 18 місяців.
Ще на цю тему
- 03.02.2021 ОККО офіційно заявила про купівлю Херсонської нафтоперевалки, планує вкласти в модернізацію до $3 млн
- 03.12.2020 В Україні ухвалили закон про внутрішній водний транспорт
- 23.10.2020 ОЧЭС увеличит квоту разрешений для Украины на 50%
- 09.09.2020 В январе-августе экспорт черных металлов обеспечил валютную выручку $5,1 млрд
- 21.08.2020 Восени Україна «включить» річки, щоб розвантажити дороги - нардеп
- 21.08.2020 Українське Дунайське пароплавство цього року планує отримати майже 1 млрд грн виручки
- 09.07.2020 Мінекономіки: ВВП України скоротився на 5,9% в січні-травні
- 29.06.2020 Світовий банк надав кредит на 350 мільйонів доларів
- 23.06.2020 "Вишки Бойка": Офіс генпрокурора проти повернення обвинувального акту по справі Бакуліна
- 22.05.2020 Україна і МВФ погодили текст нової програми Stand By в розмірі $ 5 мільярдів
- 18.03.2020 Україна ввела спецмито на електроенергію та вугілля з Росії
- 17.03.2020 Верховна Рада пропонує суттєві послаблення бізнесу на час карантину